Covid program #nekaslinasebe

Na internetu nacházíme spousty skvělých rad a tipů, jak se z toho teď nezbláznit.

  • Ale jak je uvést do praxe?
  • Co pro to mám udělat?
  • Proč mi to furt nejde?

Při hledání rad a tipů může postupně dojít k ZAHLCENÍ. I přesto, že chceme něco udělat a změnit, tak nakonec nic (moc) neuděláme. Přijdou: výčitky, pocity viny a demotivace.


Znáš to taky?

Tak přesně proto vznikl program #nekaslinasebe.


Co mi přinese?

Tipy a triky, jak se starat o své psychické a fyzické zdraví, a to právě v téhle náročné (ne)covidové době. Byl totiž vytvořen přesně pro tuhle situaci a otestován již při první vlně na jaře. Spousta z nás totiž neví, jak se s tím, co se teď děje, vypořádat. Ano, i když už to zažíváme podruhé. Nevíme a často tápeme

  • proč se nám děje, to co se nám děje
  • proč se cítíme, jak se cítíme
  • proč nám nic nejde (prokrastinace a nedostatek energie)


Je program pro mě?

To záleží jenom a jenom na tobě. To TY to máš ve svých rukou. Pokud se chceš dozvědět víc o tom, co a proč se v tobě díky současné situaci děje a jak s tím pracovat, jsi tu správně.


Čím je program jedinečný?

Jde na to postupně, krůček po krůčku. Jedině tak něco můžeš z dlouhodobého hlediska změnit. Jen si představ, že chceš zhubnout. Když si dneska něco přečteš, budeš zítra o 5 kilo lehčí a tvoje postava bude jak z těch časopisů? Hádám, že ne. Proto ti program každý všední den přinese tipy. Nedostaneš jenom tipy, ale společně si rozebereme, jak je můžeme uvést do praxe. A to je většinou to, proč ti do teď moc věcí nefungovalo. Ale Nezapomeň: Ne každý tip je pro každého. Ne každý tip ti musí sednout., a proto si je upravuj podle sebe.


Co když už jsem viděl/a program #nekaslinasebe na instagramu? Bude tu pro mě něco nového?

Ano. Program je obohacen o víc informací a cvičení. A navíc, řekněme si to upřímně, pokud se k něčemu “upíšeme”, máme větší tendenci na tom pracovat a jen tak od toho neodejít. A odejít od postu na instagramu? To je brnkačka. Jen si vzpomeňme, kolikrát jsme opravdu tip udělali a kolikrát si ho jenom přečetli. A právě s tímhle chce program #nekaslinasebe pomoct.


Tak co? Jdeš do toho?

Pokud ano, tak pokračuj na tenhle odkaz:


A do té doby co? No přece:

#nekaslinasebe

Terka