Avatar uživatele

Tereza

Ahoj,

jmenuju se Terka , celým jménem Mgr. Tereza Hrušková. Vystudovala jsem psychologii na Masarykově univerzitě v Brně, kde i nadále pokračuji v doktorském studiu (jsem i tak trochu vědátor). Mimo to pracuji jako poradenský psycholog na Vysokém učení technickém a jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku KBT (kognitivně-behaviorální terapie). Takže za pár let ze mě bude i terapeut.

Projekt @kpsychologovi je takové moje "dítě", můj splněný sen. Úplně náhodou pak vznikl hashtag #nekaslinasebe, který projekt od té chvíle doprovází.

No a teď trochu zajímavěji:

Jsem prostě a jednoduše vystudovaná psycholožka, která se snaží bořit mýty a tabu ohledně návštěvy psychologa a starání se o duševní zdraví. Snažím se jednoduše a srozumitelně mluvit o tom, že duševní zdraví je stejně důležité jako to fyzické. Jo, a taky, že prožívat emoce je v pořádku.

Miluju cestování a když můžu, beru baťoh na záda a někam jedu. Jsem perfekcionista, ale zároveň i tak trochu lenoch. Ráda chodím cvičit, protože to je moje forma #nekaslinasebe.

A co je mým cílem?
Abychom na sebe mysleli a nekašlali na sebe, jak to někdy děláme (a ano, myslím i sebe). A taky, abychom se v tomhle ohledu nebáli být egoisti.

A to je asi všechno, co bych ti chtěla říct. Pokud by tě zajímalo něco víc, neváhej se na mě obrátit - komentuj, piš emaily nebo se ptej na instagramu. Ale hlavně si to užij. 🙂

Terka

3 Kurz
978 Student